Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SÜRGŐS! Hol tudnék Metin2Meste...

SÜRGŐS! Hol tudnék Metin2Mesteren 80-as szintről 90-es szintre gyorsan felfejlődni?

Figyelt kérdés
WP Sura vagyok. Gyorsan fel kell fejlődjek 80-as szintről 90-es szintre még a héten. Melyik helyeken tudnék gyorsan felfejlődni a Metin2Mester világában?

2013. júl. 18. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lélekbarlang2-ben vörös setauouknál. Vagy esetleg ha csapkodot a haushin tábornokot.
2013. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. júl. 18. 17:49
 3/8 anonim válasza:

80ról szerintem ne lélekbarlangba menj,hanem arra az új mapra,ahová térkép kell!Ha szerzel egy jó buffot akár 4 nap alatt is megvan a 90.És még a yang sem jön rosszul,a lényeg hogy jó cuccaid legyenek!

Üdv: WaP.

2013. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Melyik az az új map? :-) Mellesleg nem a legjobbak a cuccaim, mivel nem költök a játékra igazi pénzt. :D
2013. aug. 9. 23:08
 5/8 anonim válasza:

Lehet már nem új a map,de most asszem map5-nek hívják!Ahová térkép kell a bejutáshoz.Annak a mapnak a végén gyorsan fejlődsz.Bocsi,csak már régen játszottam!:D De most a héten felléptem és fel is vittem egy karit 92re :D Sok sikert

WaP.

2013. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah, már tudom. Az az elveszett birodalom, vagy mi? Nincs annyi pénzem most térképre, hogy elmehessek oda. Sajnos.
2013. aug. 12. 08:42
 7/8 csajok2001 válasza:

Szia!

Szerintem farmolj sd2-ben,vagy lélekbarlangban. Utána vegyél térképet,és írj nekem,mert én buffkari vagyok. És még amúgy is map5-n vagyok. A nevem sooscsajok. És hétvégén fent leszek. De kereshetsz másik buffert is.

Remélem segíthettem.

2013. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Melyik szerveren vagy? Én küklopszon. :-)
2013. szept. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!