Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért ne működik az eredeti F1...

Mért ne működik az eredeti F1 a tört után?

Figyelt kérdés
Az F1 2010-et felraktam a gépre törten és utánna megvettem az eredetit. Mikor próbálnék vele játszani akkor azt írja ki hogy nem találja az F1 210.exe fájlt. Ha meg megpróbál uninstalláni akkor meg ezt írja ki: There is problem with Windows installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendor.

2013. júl. 18. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Töröld a mappát amibe telepítetted és minden egyéb fájlot illetve registry bejegyzést.
2013. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÉS azt hol tehetem meg?
2013. júl. 19. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem értessz hozzá, akkor inkább sehogy. Telepíts fel egy CCleanert és futtas a tisztítást, minthogy valamit összekutyulj a regeditben.
2013. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 19. 22:12
 5/12 A kérdező kommentje:
ÉS ezt hogy is kéne használni?
2013. júl. 19. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát elég evidens, mivel jó eséllyel magyar nyelven töltötted le, de neked az eszközök/programok eltávolítása opcióra lehet szükséged ahol törlöd az F1 2010-et, illetve a rendszerleíróra ahol javítod a hibákat.
2013. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A bejegyzést töröltem és minden más fájlt is d emég mind azt írja hogy uninstallálni kell.
2013. júl. 19. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor manuálisan kéne törölni a registryből, de azt csak saját felelősségre tedd. Megnyitod a Start menüt, a futtatáshoz beírod, hogy regedit.exe és nyomsz egy Entert. Ez után kikeresed a játékhoz tartozó kulcsokat és bejegyzéseket és mindet törlöd.

Ui.: Mielőtt nekikezdenél, azért ellenőrizd, hogy a Windows felhasználói fiókodban vagy a Program Filesban tényleg nem maradt-e semmi fájl a játék után és előbb azok törlése után próbálkozz.

2013. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogy ellenőrizzem?? Rákeresek start menübe semmi.
2013. júl. 19. 22:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Sikerült letörölni de mikor rákattintok a setupra akkor akkor azt írja hogy Uninstall/rapair. Ez mért van?
2013. júl. 19. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!