Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nm mukodik az Origin a...

Miert nm mukodik az Origin a Fifa 12-nel?

Figyelt kérdés
Felraktam az eredeti fifa 12-t, egy hete meg jatszodtam online, semmi gond nm volt, es most azt irja ki amikor ramegyek az online ''szemtol szembe ideny'' re kiirja h :''Koszonjuk az erdeklodesed, de nm vagy jogosult erre a funkciora'' es azt se mutatja h bevagyok lepve az originra, sot amikor ramegyek a programra csak a ''sajat jatekok'' ablak van, mar nincs az ahol az uj jatekokat mutatja, ajanlatokat stb.... mi lehet a gond? mar az origint is ujratelepitettem es a jatekot is, de nm mukodik :|

2013. júl. 17. 20:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem odairni h egy het eltelt miota nm hasznaltam az origint es a fifat, es egy het utan tortent ez

[link]

[link]

2013. júl. 17. 20:43
 2/15 anonim ***** válasza:
Originben lehet offline módban vagy, nézd meg ott minden okés-e.
2013. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nm vagyok offline modban, mar neztem :|
2013. júl. 17. 23:06
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanilyen szar már egy hete...

neked sikerült-e már megoldani ?

2013. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem...
2013. júl. 18. 11:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám a Fifa 13 al .Akár ultimate team,akár online idények,semmi nem működik ,ami online.Alul írja hogy jelentkezz be az EA szerverekre,de ha a menüben rámegyek mindenhol ugyanezt írja:nem vagy jogosult......
2013. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 jakab benjamin válasza:
Na szoval hivjátok fel az EAT és igen télleg a születési dátummal van a gond mert minden 1997 és 2000 közötti gyermeket letiltott az origin és ezáltal ök gyermekfiokot kaptak mondjuk fifa 3 éves felettiek játszhatják na jo mind1 hivjátok fel az EAT mondjátok el h nemlátjátok az originba az üzletet meg a barátokat és kérdezik majd a biztonsági kérdésre a választ és átváltoztatják a dátumod és voala:)) remélem tudtam segiteni.
2013. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
És véletlenül nem tudod hogy hol lehet felvenni a kapcsolatot az Ea -vel,mert nekem is ez a problémám.
2013. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Sikerült valakinek megoldania?
2013. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz nekik írni (magyarul, ha komolyabb a gond, lehet átirányítanak angolul beszélőkhöz, de erről előtte értesítenek).


Kattints a "Beszélj egy játéktanácsadóval" részre.

2013. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!