Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire jó a cfg? (Cs1.6)

Mire jó a cfg? (Cs1.6)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném megtudni, mitől lehetek én jobb más cfg -vel, mint most? Sokat olvasom pl., hogy a HUGUIT cfg a legjobb. De miért jobb? Mivel segít?


Valaki magyarázza mán el. Köszi:)



2013. júl. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználja a játék adottságait. Ennyi, egyszerű konfigurációs beállítás. Jobban játszani nem fogsz tőle, csak testre tudod szabni hogy mi számodra a megfelelő. Én annó csak a crosshair setupra, bunny/tixo görgőre és bindelésre használtam.
2013. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
CFG: Másnéven ConFiG. Magyarul Beállítások, nem csalás. Olyan pró játékosok beállításai, akik LAN-on is ugyan azokkal a beállításokkal játszanak, és mérget vehetsz ők tudják hogy mi a jó. Pl. kisebb célkereszt vagy akármi. De ezen kívül a CFG ben találhatók bindek is. Bármi, de a legjobb amikor gombra bindelve van a vásárlás, és akkor nem kell időzni kezdőn, hanem elég pár gombot megnyomni és már be is vásároltál. Amúgy ne keverd a GUI nem ugyan az mint a CFG. :)
2013. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld.

Még annyit áruljatok már el, hogy akkor a Huguit az most mi? Config? Ha az akkor jó?:)

2013. júl. 16. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

GUI (general user interface) meg a CFG (config) nem ugyan az. A GUI megváltoztatja a játék panelját, menüjét, kezelőfelületét, például így: [link] A CFG a játkban lévő beállításokat tartalmazza csak. De a GUI mellé szoktak adni CFG-t is, ebben az esetben HUGUI.cfg-ről beszélünk. A legnépszerűbbek a hugui.cfg és a becup.cfg. Ezek arra jók hoyg a pub szerók nem állítják el pl. ratéd vagy akármi más beállítást, szóval hasznosak ha másnem, akkor emiatt.


Innen tudod leszedni a huguit, szerintem 1 próbát megér, nem? [link]

2013. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Ment a zöld neked is:)

2013. júl. 16. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy van a HUGUI a legjobb én is azt használom nekem jobban adja fejre mondjuk :D
2013. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huguiba sok gyorsgombot belehet bindelni, és érdemes is
2013. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!