Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok jó rpg vagy...

Ajánlanátok jó rpg vagy horror játékokat PC-re? (lent kifejtem mire gondolok)

Figyelt kérdés

Olyan rpg-ket szeretek mint pl az Elder Scrolls, Witcher, Fallout, Gothic, szóval ilyen akció elemekkel bővített kategória. Az ilyen felülnézetes klikkelgetős témát mint pl a Diablo nem szeretem.


Horrorban meg tetszett az Amnesia, meg a Silent hill 1-3, mert nem ilyen trancsírozósok mint a Dead Space, hanem rendesen félelmetesek.


Tudtok hasonlókat?


2013. júl. 8. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Horror: Silent Hill 4, Alan Wake


RPG: Dark Messiah of Might and Magic


Jó szórakozást!

2013. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A SH-nak minden részét kipróbáltam, a 3 után már nem silent hill :S


Azt a másikat kipróbálom, köszi!

2013. júl. 8. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Scratches Director's cut Ezt horror játéknak szánom, én csak végigjátszást néztem de már azon is nagyon féltem, a grafika szerintem elfogadható, nem mai darab de magyar felirat van hozzá, anélkül mondjuk nem is nagyon lehet játszani mert eléggé gondolkodtatós. Sokak szerint ijesztőbb mint az Amnesia szóval hajrá :D
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lord Keri ***** válasza:
Szerintem horror kategóriában a Penumbra trilógia is nagyon para! :D
2013. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!