Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Brand, Lux, vagy Kha'Zix?...

Brand, Lux, vagy Kha'Zix? League Of Legends

Figyelt kérdés
Brandet, Luxot, vagy Kha'zix-ot érdemes megvenni? Melyikkel lehet leginkább ölni, legkönnyebben Pneta killelni, és legkönnyebben "elkapni" az enemyt, ha esetleg elfut?

2013. júl. 13. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és, ha Luxnak nincs ultija, akkor nem nagyon hozza le a Team fight-ot igaz h nagyon kicsi rajta a cd de akkor is anélkül, nem nagyon ér sokat ://
2013. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
tényleg csak azokra veszek skint akikkel nagyon jól megy, és khazix közöttük van, a 3 közül ez a legjobb mind midre, mind topra ;) khazixal én mind a 2-t elverem :)
2013. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

attól függm ire kell!


ha csak a penta érdekel akkor egyértelműen brand.


ha miden szeretnél op lenni akkor szerintem lux erősebb mint brand szal ez esetben lux.


kha-t sok helyre lehet vinni (mid, top, jung) szal ő meg ezért jó. most nerfelték egy kicsit de én nem érzékelem :)

2013. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lux late-ben nagyon gyenge.


Én kha-t ajánlom

2014. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Brand nagyon gyenge?? xDD Érdekes.. Nekem a mainem, gold4 ben helyezkede jelenleg és teammel már többször vertem el vele diamond 1-2-es mideseket. Nem a legkönnyebb champ az igaz, skill kell hozzá bőven, de én őt ajánlom!! Ha jó kezekben van, simán le lehet vele hozni egyedül 1 meccset. :)
2014. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!