Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Brand, Lux, vagy Kha'Zix?...

Brand, Lux, vagy Kha'Zix? League Of Legends

Figyelt kérdés
Brandet, Luxot, vagy Kha'zix-ot érdemes megvenni? Melyikkel lehet leginkább ölni, legkönnyebben Pneta killelni, és legkönnyebben "elkapni" az enemyt, ha esetleg elfut?

2013. júl. 13. 20:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én mind a hármat imádom,de talán Lux az aki elöl nem könnyű elmenekülni+az ultija halálos!Szerintem őt válaszd!L/18
2013. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lux a legszórakoztatóbb :) Főleg mikor messziről szedsz le valakit a lézerrel :D


19/L

2013. júl. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
LUX ma vettem meg és már is 10 2 18 as stat :D és 18 ks :(
2013. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mykola ***** válasza:

Kha'Zix szerintem a legjobb a három közül.

Ha pentára hajtol akkor szerintem ő a legjobb.

Lux is erős de ha egyszer elkapták akkor nincs menekvése.

Brand sem rossz én nagyon szeretem, de gyengébb mint a másik kettő (szerintem).

2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mykola ***** válasza:

Nem azért hogy bátsam az előző hozzászólót, de már ott gond van, ha 1 játék alapján akarsz valamilyen következtetést levonni. Jah és normális csapat játékos nem mond olyat hogy ks...

De inkább nézz meg pár videót, lux erős, de nagyon kell tudni vele, hogy hova állj, hogy el ne kapjanak de még mindíg tudj sebezni.

Khazix meg darál mint az állat. Van olyan képessége amivel menekülhet / üldözhet (ugás és láthatatlanság).

2013. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha midre mész akkor szinte mindegy melyiket veszed, mindhárom jó carry, bár a kha mid már megy ki a divatból.
2013. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
brand nem valami erős. Lux az nagyon fun :D ultiját imádom de mivel ados vagyok inkább és a nyers erőt szeretem kha <3 tudsz vele menekülni láthatatlansággal és nagyon erősre tudod fejleszteni
2013. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lux mindenképpen.Ultija erős és van két CC képessége.
2013. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem brand bőven erősebb mint lux, csak több skill kell a játékostól, hogy ezt kihozza.
2013. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Brandd-et semmikép :( Ez szomorú, mert régen nagyon op volt (már aki tudott játszani) Enemy elkapás... Hmm Bár a Luxnak van lefogás, de Khazix sokkal tankosabb, és ő is utána ugrik az enemynek és a 3felé lövő köpésével (Nem tudom annak a skillnek a nevét .__.)Belassítja az enemyt, Én Khazixot ajánlanám. (Khazix könnyebben is menekül, és a Lux lateban már nem annyira op)
2013. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!