Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud ilyen mmorpg-t?

Valaki tud ilyen mmorpg-t?

Figyelt kérdés
Olyan ami nem csak a gombok nyomkodásából ál hanem tudás is kell hozzá. Olyasmi játék mint az exteel (nyugodjon békében). De nem olyanra gondolok mint a cod.

2013. júl. 13. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

1, a CoD (Call of Duty) NEM! MMORPG.

2, Exteel nevu jatekot amit talaltam az sem MMORPG.

MMORPG: WoW, Tera, GW2,...

Exteel nevu jatekhoz (cssak videot lattam az Exteel-rol) hasonlonak tunik nekem a Hawken ( [link]

Kicsit zavaros a kerdes jo lenne egy kommentben helyretenned hogy milyen jatekot is keresel.

2013. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmmm... ez a hawken egész tetszik, köszi. Másrészt tudom hogy a cod nem mmorpg csak arra céloztam hogy nem olyan játékélményűt.
2013. júl. 13. 20:18
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem hozzátenni hogy legyen ingyenes ugyanis én olyan fajta ember vagyok aki 5 forintot nem ad ki a legfaszább játékér a földön.
2013. júl. 13. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha COD-hoz hasonlót keresel akkor Counter-Strike 1.6-ot javaslom, de ez FPS játék, és nem MMO.


Ha MMO-t akarsz akkor Metin2 HU. Pénz nélkül is össze lehet állítani egy ütőőképes karit egy kis türelemmel, kitartással, és elszántsággal.

2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!