Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT szokott vkit felidegesíteni?

WoT szokott vkit felidegesíteni?

Figyelt kérdés
arról beszélek mikor 1 csatán belül 20 szor lőnek rám és 20 pattan le és arról amikor 20 szor lőnek rám 1 sem pattan le és egytől egyig kárt okoz meghal a legénység leesik a lánctalp stb stb.:D mitől függ ez?
2013. júl. 13. 10:09
 1/4 anonim válasza:
Persze 13-11 vezetünk elfoglaltuk a bázist is mit kaptunk döntetlent. Másik csata ki tol a társam a fedezék mögül és szét lőnék. Megint egy másik csata rögtön belém lő a társam és és folytathatom kevés élettel majdnem minden meccskor elő fordul. Meg a azok a h--- akik a földet lövik.
2013. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ja volt egy másik is egymás ellen vagyunk 1 az 1 ellen ugyan az a páncélvadásszal neki 1 hp nekem 20 tízet belé lötem nem lett semmi baja ő meg egyet belém lőtt és meg haltam
2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyuuuhh :D lehet egyből letörlöm ha velem is megtörténik amit 2.nak írtál :D az még az idegesítő amikor olyan tankal vagy ami lassan tölt és találkozol egy AMX el ellövöd pontosan azt az 1 lövedéked lepattan várnád a következőt kb 10-12 másodperc erre ennyi idő alatt rádlő 6 ot és vége :)
2013. júl. 13. 10:41
 4/4 anonim válasza:
Egyszer már ki osztottam az egyik embert erre meg le tiltottak
2013. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!