Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin/battlefield3 belépés hiba?

Origin/battlefield3 belépés hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Battlelog-on nem tudok belépni mert azt írja hogy helytelen email vagy jelszó (nem változtattam meg és le is van írva nekem hogy mi a jelszó és az email..) megpróbáltam új jelszót kérni origin-be de azt írta hogy


"Elnézésedet kérjük, technikai nehézségeink támadtak. Kérjük, próbálkozz újra később!"


Origin-be be tudok jelentkezni és a battlefield-et is mutatja de a barátokat nem.. de az origin eredeti oldalán viszont nem enged be.. ugyanaz mint battlelog-on

Valaki nem tudja hogy mi a jó isten van ezzel? feltörtek??



2013. júl. 11. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na? Műkszik már?
2013. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem.. írtam a terméktámogatásnak egy e-mailt munkaidőben fognak válaszolni
2013. júl. 13. 21:19
 13/18 A kérdező kommentje:

gondolom hétvégén nem üzemel.. de nem értem hogy facebookra is minek ez az Electronic Arts Magyarország.. megnéztem hogy mások miben kértek segítséget (nem vagyok egyedül ezzel a problémával) és mindennél ugyanez a válasz "Szia név! Kérjük, vedd fel a kapcsolatot az EA terméktámogatással: +36 1 50 595 50, termektamogatas@ea.com telefonálni nem akarok mert biztos hogy drága lenne de egy e-mailt már írtam...


Amit írtak/automatikusan elküldte:


Tisztelt Felhasználó,



Kérelmét, amelyet terméktámogatási központunknak címzett, rögzítettük .Szolgáltatásunk javításának érdekében ezentúl kizárólag a segítségnyújtó weboldalunkon keresztül lehet kapcsolatba lépni munkatársainkkal. A terméktámogatás honlapját a következő címen érheti el : [link]



Ezek a változtatások elősegítik ügyfeleinknek nyújtott szolgáltatásunk hatékonyságát. Hogy megkönnyítsük az új online jegyrendszer használatát, létrehoztunk egy használati útmutatót, amelyben megtalál minden információt, hogy kapcsolatba léphessen velünk. Kérjük, hogy minden szükséges adatot adjon meg a hibával kapcsolatban, hogy minél gyorsabban megoldást tudjunk találni a problémájára.



Kérjük látogasson el a terméktámogatási oldalunkra az alábbi linken keresztül. A kérésére 24 órán belül (csak munkanapokon) válaszolunk.



[link]



Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.



Tisztelettel.



Az Electronic Arts Terméktámogatás csoportja


Persze az a 2 link amit küldtek semmire nem jó.. :D

2013. júl. 13. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Tipikus. :D Tuti hogy ide oda fognak küldözgetni, és senki nem tud semmit, mert ez nem az ő szakterületük :D Olyanok mint a magyar orvosok :D
2013. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
xD úgy látszik jól lehúzza az embereket az EA...
2013. júl. 15. 16:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen megvagyok elégedve, most lettem 28-as szintű. Boldog vagyok, amíg tudok játszani :D
2013. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
azthiszem én is pont annyi vagyok vagy 27 :/
2013. júl. 16. 00:38
 18/18 A kérdező kommentje:

na csőőő jött az email válasz


Hello $contacts.email.addr,

Thank you for sending us your report concerning a violation of the Terms of Service. We appreciate your support in this issue. Since this report becomes confidential once we receive it, we are unable to inform you of the end result. Rest assured, we take every report very seriously and will ensure that proper action be taken.

For any additional concerns, feel free to contact us.

Yours,

EA World Wide Customer Support

2013. júl. 16. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!