Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin/battlefield3 belépés hiba?

Origin/battlefield3 belépés hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Battlelog-on nem tudok belépni mert azt írja hogy helytelen email vagy jelszó (nem változtattam meg és le is van írva nekem hogy mi a jelszó és az email..) megpróbáltam új jelszót kérni origin-be de azt írta hogy


"Elnézésedet kérjük, technikai nehézségeink támadtak. Kérjük, próbálkozz újra később!"


Origin-be be tudok jelentkezni és a battlefield-et is mutatja de a barátokat nem.. de az origin eredeti oldalán viszont nem enged be.. ugyanaz mint battlelog-on

Valaki nem tudja hogy mi a jó isten van ezzel? feltörtek??



2013. júl. 11. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem is szokott néha szenvedni, hogy nem enged be, vagy nem tölti be a szervert. Talán csak valami karbantartás van, és 1-2 nap mulva jó lesz. Nekem jó szokott lenne kis idő elteltével. Ha meg nem ez a gond, akkor más tippem nincs ... :/
2013. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg most éppen semmi problémám sincs. Gond nélkül tudok játszani.
2013. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát akkor várok :D
2013. júl. 11. 16:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg, hogy veszel egy másik Bf3-mat vmelyik boltból, és hogy azzal jó-e, ha jó, akkor a régivel gond van :D :D :D
2013. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
őő az a gond hogy 2 accountom van.. egy sima és egy premium bf3 és mind a 2-nél ez a baj
2013. júl. 11. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:
ja, de gondolom már bevoltak ütve a kódok az origibe... következtetve hogy már vannak barátaid :D ha sikerül nyomulhatunk együtt :D
2013. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó lenne :) elég unalmas magamban.. :D az a gond hogy még mindig nem oldódott meg a probléma.. írtam Facebookon az Electronic Arts Magyarország-ra remélem válaszolni fognak...

az a vicc hogy semmi baja nem volt tegnap előttig.. játszogattam megszereztem sv98-ra a 8x célzót örültem is de nagyon :D utána kiléptem és ennyi másnap reggelre ez fogadott..

2013. júl. 12. 13:22
 8/18 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problémám és még többeknek is :/
2013. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
remélem tesznek ez ellen valamit mert akkor kidobtam 19k-t :) többet biztos hogy nem veszek EA játékot
2013. júl. 12. 23:35
 10/18 anonim ***** válasza:
biztos hogy megoldják, nyugi :)
2013. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!