Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X22 instanthook_v2 Counter...

X22 instanthook_v2 Counter Strike source hiba?! . SEGÍTSÉG?! Lenn!

Figyelt kérdés

Kaptam egy jó kis hacket Counter strike source nevű játékhoz. x22 instanthook_v2 ahogy említettem fennt. DE nem indul el valamiért állandóan valamilyen alkalmazáshibát ír ki rögtön kidobb ahogy belépnék :

[link]


Windows XP operációs rendszerem van erre nem lenne támogatott a hack? Akárhogy indítom nem sikerül.

Egyik haveromnak elküldtem neki Windows 7-e van és neki gond nélkül megy. Aki tud kérem segítsen hogy tudnám elinditani XP-n. Egyébként NONSTEAM-en játszok! Köszönöm.



2013. júl. 8. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal először be kéne szerezned egy elég erős 6 lövetű fegyvert és bekapcsolnod a való életben egy aimot amivel hozzájutnál egy wh-hoz is ezzel a felszereltséggel először szét kéne lőnöd a gépházad majd a monitorod ha ez megvan nyugodtan végezhetsz magaddal is mert senki nem szereti a csalókat.
2013. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!