Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti CD másolása Playstatio...

Eredeti CD másolása Playstation 2-re. Táltos paripám 2 (My horse and me 2) Hiba?

Figyelt kérdés

Van egy eredeti játékom(kaptam a barimtól kölcsönbe) playstation 2-re,a neve Táltos paripám 2,szintén ps 2-re(My horse and me 2)

és valamilyért nem lehet átmásolni egy hétköznapi CD-re,(hogy nekem is meglegyen)mert ha rámegyek a másolásra(Nero)

akkor egyszerüen kiad valami hibát,és kilép az egészből.Biztosan jól csinálok mindent,hisz már ezerszer másoltam üres CD-re.XP-m van.

Köszi előre is!

U.I:Nem lehet eredeti játékot másolni?



2013. júl. 6. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert nem fér rá? dvd-re esetleg?
2013. júl. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ráfér,a CD is helyes,mindig arra másoljuk a játékokat.
2013. júl. 7. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A ps2-es játékok 95% dvd-s. Nem is láttam még cd-set. Ez is dvd-s szntem. De mekkora a mérete am?
2013. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Torrenten ezt találtam:

My.Horse.And.Me.2.PAL.PS2DVD-GLoBAL. Ez 1,3gb szal nem megy rá egy cd-re az 700mb-ás.

2013. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!