Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is egy borzalom...

Szerintetek is egy borzalom lett az új mortal kombat?

Figyelt kérdés
Én nagyot csalódtam benne nagyon vártam, de olyan érzésem van, mintha a fejemre öntöttek volna egy vödör sz.rt. Mindenhol dicsérik csak azt nem értem mire fel. Mikor beginner fokozaton még játszható, de ott is izzasztó viszont easy fokozaton teljesen játszhatatlan. A kombok nagyon rosszak rohadt gyorsan kell nyomogatni a gombokat, és néha van mikor benyomom de nem csinál semmit. Ez a játék csak arra jó, hogy felb.ssza az agyamat.
2013. júl. 7. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, viszont én a régebbi MK részekkel sem játszottam, szóval lehet azok sem tetszettek volna, inkább Tekken-fan vagyok.

De az új szerintem is borzalom, nem is az a baj, hogy nehéz, jó az, ha nehéz egy játék, és bele kell jönni, de szerintem szimplán rossz lett. A harcrendszer sem valami jó, elég kevés combo van szerintem, stb.

2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak a nehézségével van a bajom, ami miatt inkább dühít mint szórakoztat. Mondjuk lehet, hogy inkább a hardcore gamerekenek szánták.
2013. júl. 7. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszeruen nem a te jatekstilusod, enyyi

ha easy-n kikapsz akkor valamit nagyon rosszul csinalsz

regen a Tekken3-ban nem nagyon volt ellenfelem a haverok kozt de tobb mind 5 eve nem jatszottam verekedos jatekot, es csak a jatek kedveert kertem 1 gamepad-ot, ami elegge szokatlan volt es megsem mondhatom hogy nehez lett volna

2013. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lord Keri ***** válasza:
Nekem rohadtul tetszik az új Mortal Kombat, nagyon bejön ez a story mód is. Abban igaza van a kérdezőnek, hogy rohadt nehéz. Benyomtam Easy-re mondom már rég mortaloztam, könnyen végig akarom játszani, hát vért izzadok azon a fokozaton is, pedig nem ma kezdtem a videojátékozást :D
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos inkább a régi ratyi játékokat utánozza a nehézségével, mintsem a maikat. Pedig ezt úgy mondom, hogy átéltem a sárga kazettás sega korszakot, és nem kívánom vissza!:D Én inkább gta párti vagyok, mert abba tényleg profi vagyok, de ez a mortal úgy felidegesített mint azok a régi sárga kazettásak kb!
2013. júl. 8. 00:21
 6/6 anonim válasza:
Gyerekek, én nem tudom, hogy milyen lett Pc-n, mert még nem játszottam vele. Egyszer Xbox 360-on próbáltam ki a játékot....hát azon minden volt, csak nehéz nem :-) Beginner fokozaton abszolút könnyű volt, easyn meg csak Shao Kahn vert meg, az is max. egyszer. Ha viszont ti ennyire szidjátok a nehézségét a PC-s változatnak, akkor az a gyanúm, hogy nagyon nagy különbség lesz a konzolos és a pc-s verzió közt....
2013. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!