Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik még olyan jó MMORPG,...

Létezik még olyan jó MMORPG, mint amilyen a WoW volt egykor?

Figyelt kérdés
Eddig olyat sem sikerült találnom, ami a mostani (szar) WoW szintjét megközelítené, nemhogy a régiét. Aiont, Terát megy még párat hallottam, aminek a címeire már nem is emlékszem, de elég gyengék. SWTOR hatalmas csalódás volt. GW2 videókból ítélve nem igazán jön be (de ha jó, és igazán jó, győzzetek meg :D ). Metinről és társairól ne is beszéljünk.

2013. júl. 6. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezen felül még a Rift nevű játékról is hallottam, erről mi a vélemény?
2013. júl. 6. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 10-ezret megér a Guild Wars 2 :)

Én is játszók rajta és szerintem rohadt jó.

2013. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LotRo
2013. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


1. Mi az ami megfogott benne? Van neki normális, komoly, élvezhető sztorija, vagy csak hülyeség vagy komédia, mint a mostani WoW? RP lehetséges benne? Instázás/szintezés milyen a WoW-hoz képest, illetve max szint elérése jelent valamit? PvP balance-olt? Illetve legfontosabban, milyen a közösség? Mivel a WoW most kb. olyan mintha egy egyjátékos játékkal játszanék


2. Hát, ezt is néztem, de pay2win játékok nem jönnek be.

2013. júl. 6. 20:53
 5/5 anonim válasza:
Nekem is megvan a GW2 és totál megérte az árát. eleve nem havidíjas minden class iszonyat élvezhető és egyedi. Fejlődésről annyi hogy leülsz játszani és észre se veszed hogy fejlődtél 6 szintet. A környezet folyamat változik a küldik meg területhez kötött nem kell felvenni. Viszont Endgame-be kicsit csalódtam lehet isntázni és vagy egy nagy BG (a World vs World) ami 4 mapon zajlik de instázás terén sztem nem annyira erős mint a wow. Aggro problémára még nem jöttem rá és kifejezett healer sincs hanem support. A tera is jó oda jöttem át GW2ről instázás terén sokkal jobb de a BG nem tetszik mert csak 2 van és a karakterek sem annyira változatosak.
2013. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!