Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az mi az már, hogy WoT-ban...

Az mi az már, hogy WoT-ban lövöm az ellent közelharcban az egész tankja a körön belül van és mégsem találom el? Az oké hogy lepattan 1-2 dehogy 5-6. (amúgy páncélvadász volt. )

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy te mivel voltál és, hogy milyen páncélvadászra lőttél, na meg, hogy melyik részére.

Ha tudsz 1-2 konkrétumot mondani, akkor a kérdésedre is pontosabb választ lehet adni.

2013. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Medium III-al voltam az ellenség pedig 3-4es szintű német páncélvadász volt, amúgy ott lőttem ahol értem, mivel a körön belül ugye bárhova lőhet
2013. júl. 5. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a 4es volt az, akkor ne csodálkozz, hogy lepattansz róla egy medium 3-mal
2013. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Asszem Hetzer volt, amúgy ilyen nagy akkor a különbség a 3-as és a 4-es tankok között?
2013. júl. 6. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, és minél nagyobb tierben leszel, annál nagyobb különbségek lesznek, szóval jobb lesz elkezded megtanulni a tankok gyenge pontjait, mert nagyobb tankok ellen csak úgy van esélyed, ha ott lövöd őket
2013. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah, most letöltöttem egy modot ami ezt jelzi bár sajnos csak magasabb szintű tankoknál, amúgy most megint egy tier 2-es páncélvadászt meg se sebeztem közelharcban ( a medium III-al) igaz nem tudtam hol a gyenge pontja, de ez akkor is túlzás, az meg kilőtt engem...
2013. júl. 6. 12:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek a Hetzerek valami sebezhetetlenek, 13at sebeztem egy 4es Hetzerbe a Matildámmal (a tetejére lőttem) és 175/110 sebzésű lövegem volt... És nem a távolság volt a baj, mert elég közel voltunk egymáshoz..
2013. júl. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!