Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Runes of Magic 2013?

Runes of Magic 2013?

Figyelt kérdés
Mennyire játszható a játék most? PvP és a PvE mennyire élhető? Pénz befektetése nélkül játszható a játék magasabb szinteken is? Ha valaki játszik most vele, kérném szépen a véleményét, mit gondol a játékról, érdemes-e leszedni, milyen pozitívumot / negatívumot tud mondani róla? Jelenleg World of Tanks-ozok és LoL-ozgatok, de érdekelne a Runes of Magic. Régebben játszottam vele, volt egy Mage / priestem, csak egy idő után annyira lassan jött az xp, hogy nevetséges volt. Mennyire változott ez meg? Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

#2013 #Runes of Magic #Runes of Magic 2013 #Runes of Magic vélemények
2013. júl. 4. 15:47
 1/1 anonim válasza:

Hali!

PvP-ben nem játszottam még, viszont láttam már testközelből egy-két harcot, elég jól nézett ki. :D Többet nem nagyon tudok erről mondani.

PvE szerintem iszonyat, nekem nagyon bejön. Néhány helyen elég kevesen vannak, érdemes egy-két akárkivel összehaverkodni, hogy ne legyen unalmas a mész-ölsz-leadod a questet szenthármas.

Még annyira magas szinten nem vagyok, legmagasabb class-em lvl46 mage (lvl43 rouge és lvl37 scout-tal), de azt tudom, hogy a Siochain (lehet, nem pontos a név) szerón vannak még aktív pénzbefektetők, tehát simán tudsz dias-okat venni az AH-ban. Az elején annyira nem jön a gold, nekem hosszú időbe tellett egy millát összeszedni (100 dia kb. 10-12 milla), de a másodikat már kábé 1-1,5 hét alatt összekapartam. Gondolom innentől még egyszerűbb lesz.

Én imádom a játékot, nem tudom, te játszottál-e még akkor, amikor behozták a 3 class-es formát: egy karakterrel 3 class vihető. Vannak az elite skillek (szerintem ezeket már vágod), azok nagyon érdekessé teszik szerintem az egészet. :D

Negatívum viszont számomra az, hogy nekem nagyon fagyogat, de szerintem ez egyéni, mert nekem a gépem sem túl jó. Meg talán még az, hogy ezen a szerón sok helyen vagy nincsenek, vagy 2-3 ember, ha akad. Valahol meg dugig vannak ilyen lvl70-esekkel. Mellesleg a max lvl 80. :)

Pozitívum rengeteg van: a 3-as class-rendszer szerintem zseniális, a rune-, pet-, és craft system is toppon van teljesen, bár én utóbbiból csak az alchemyt használom. :D

Az xp-ről meg annyit, hogy Coast of Opportunities és Xaviera (nem biztos, hogy pontos!) zone-okban a napik iszonyat xp-t adnak. :D Alapból ez a 2 zone a 3. class-nek lett bevezetve anno, ezért könnyített questek vannak ott horribilis xp-ért. Azért van-egy két mocsok mob, amelyik sebez akkorát... de nem vészes, főleg egy jó gear-rel. Én itt naponta átlagban 2 szintet tudok fejlődni lvl40 szint körül.

Van egy svéd ismerősöm a játékban, ő is itt csinálja a napikat, lvl50 után azonban lassabban fejlődött/fejlődik. Lehet, hogy ott szemetebb már az xp, ezt még tapasztalatból nem tudom neked mondani.

Remélem válaszoltam mindenre, ami érdekelt. :)

2013. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!