Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim. Most akkor hogy van?

Skyrim. Most akkor hogy van?

Figyelt kérdés

Még nincs meg a skyrim de lelkesen nézem a fórumokat mert érdekel a játék .Olvastam hogy a skyrimnak 2 fő ,,játék történetszála" van. Ez akkor kezdődik a mikor választani kell hogy az elején a sárkánytámadáskor melyik embert követjük? Nem kérek spoilert csak annyit hogy először melyiket ajánljátok? Gondolom hogy mindkettő egyformán izgalmas,és nagyjából egyforma de akkor is melyiket ajánljátok?


u.i:nem kérek olyan válaszokat hogy ,,dönts te"!



2013. júl. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megvettem a Skyrimot, nagyon jó játék, megéri mindkét történetszálat vinni, de nekem az imperialos jobban tetszett, mint a stormcloak szál. A stormcloak-os npc-k bunkók. Még ha segítesz nekik, akkor is. Szerintem ne őket válaszd. Az imperialnak szebbek a városaik is.
2013. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindegy hogy melyiket választod a két verzió közt nincs túl sok külömbbség az első két küldi külömbözik csak oszt jóvan
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 5. 20:27
 4/4 hollófernyiges ***** válasza:
Tekintve, hogy a birodalmiak azzal kezdik a nyitójelenetben, hogy le akarnak nyakazni (meg egyébként is nord voltam), nekem nem volt kérdés, hogy az első karakteremmel melyik oldalra álljak.
2013. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!