Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MTA San Andreasozni azaz...

MTA San Andreasozni azaz SA-MP zni lehet a nélkül h a játékor (gta san andreas) letöltsük, csak a SA-MP-t?

Figyelt kérdés

és mit kell csinálni ha azt írja h "vorbisfile.ddl hiányzik"

újratelepítettem de u.ez gépem egy elég egyszerű laptop acer aspire5310



2013. júl. 3. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, szükséges, hozza az alapjáték is(San Andreas)!
2013. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
működő torrentet tud vki posztolni?
2013. júl. 3. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Az MTA és a SA-MP nem ugyanaz.
2013. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nayal ***** válasza:
58%
Nem igaz, hogy nem találtál jó torrentet, sztem meg se crackelted vagy ha igen akkor rosszul. Ilyen hülye kérdést am...
2013. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz @Nayal ezt a kedves segítőkészséget. Végülis nem lehet mindenki hibátlan vérprofi mint te. Már igazán szégyellem magam .Én kérek elnézést és nem azt irtam h pls. oltsatok be mert nem tudom hogyan kell alkalmazást crackelni.
2013. júl. 5. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés normális megfogalmazásához,és crackeléshez nem kell vérprofi kockának lenni...
2013. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nayal ***** válasza:
A crackelés tulajdonképpen egy fájl átmásolása egyik mappából a másikba. Ha ez nem megy ne játssz PC-n, vegyél konzolt. A másik: Mégis, hogy működhetne egy játék multiplayere ha maga a játék nincs fent? Ne idegesíts már.
2013. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5.válaszoló , iróniáról hallottál már?
2013. júl. 6. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!