Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gran turismo 6-ban csak...

A Gran turismo 6-ban csak prémium kocsik lesznek, vagy lesznek ugyanúgy standard kocsik mint az elődjében?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:18
 1/1 anonim válasza:

Léteznek standard kocsik is. A kereskedésben ha rámész egy autóra, és van "galérianézet", akkor prémium, ha nincs, akkor standard. De a standard kocsiknál is van belső nézet, csak kicsit pixelesebb, mint a prémium, na meg az egész autó kicsit kevésbé van kidolgozva látszatra. De a V6-os Pescarolo, a Formula Gran Turismo, vagy a Honda-motros Caterham jó benyomást tesznek belső nézetből is (olyan apróságok nincsenek kidolgozva, hogy pl. a tachométer nem mér, csak úgy van, de egyáltalán nem zavaró). Van pár standard zárt autó, aminek belső nézetbe szinte csak az ablakot látod, és a műszereknek csak a körvonalait, annyira el van sötétítve a belseje. pl. a BMW 330i ilyen, ha jól emlékszem.

Összefoglalva: nyitott autóból a standard is jó, de a zártakban én csalódtam. 0s nem értem, hogy pl. a Honda NSX esetében: Van benne 6-8 NSX, csak más évjárat. Kettőnek kidolgozták a belsejét, a többit meg hanyagolták, és inkább lesötétítették. Nem látom benne a logikát, hogy ha egy 1992-es autót kidolgoznak, akkor az 1993-mast mért nem lehet, ha szinte ugyan az. mind1, japán logika. egyébként ajánlom a Caterhamet, próbáld ki, brutáljó :)

2014. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!