Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon kell a segítség, nem...

Nagyon kell a segítség, nem értettem meg a The Last of us történetét. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nagyon kéne a segítség, mert egy nagyon minimális angol tudásom van, csak pont annyi, hogy végig tudtam izgulni a játékot, és teljesen beleélni magamat,/pewdiepie csatornáján néztem végig/ és sajnos a végét nem értettem, hogy tulajdon képpen mi is az a firefly, és hogy mit csináltak ellie-vel, és miért hazudott joel a végén ellie-nek. Kérek, bárkit, ha esetleg végig játszotta, és elegendő angoltudása volt ahoz hogy megértse, egy nagyon részletes leírást tudna írni a játékról hogy egy magam fajta hülye megértse? Ha bárki is segít, nagyon szépen megköszönöm!!

2013. jún. 28. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az egésznek az az alapja, hogy Joel-re, meg Tess-re rábízzák Ellie-t, akiről kiderül, hogy megharapta egy már átváltozott ember. De mivel immunis, nem változott át.

A Fireflies az a szervezet, akinek az orvosai ki tudták volna fejleszteni a gyógyszert, de ebbe Ellie belehalt volna, mivel ami semlegesítette a vírust az az agyát hálózza be, és belehalt volna a műtétbe. Joel ettől megmentette. Azért hazudott a lánynak, mert ha elmondja neki az igazat, valószínűleg vissza akart volna menni, de Joel nem akarta, hogy meghaljon.

2013. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, nagyon szépen köszönöm, esetleg még annyit had kérdezzek, hogy ellie akarta ezt a műtétet, és tisztában volt a következményeivel? És joel tudta hogy ezt ellie tudta hogy belefog halni? És a végén ellie tudta hogy hazudott neki joel? És igazándibol mit hazudott neki?
2013. jún. 30. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akarta és tisztában volt ezzel, mert több barátjával együtt harapták meg, megesküdtek egymásnak, hogy együtt halnak meg, de mivel Ellie immunis, így ő még mindig 'várja', hogy meghaljon. Hát Ellie megkérdezte, hogy a Fireflies tényleg rosszat akart-e és Joel azt mondta, hogy igen. Ellie szerintem nem tudta, hogy hazudott neki.
2013. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az ellie számára, miből derült ki, hogy ők tényleg rosszat akartak -e volna? vagy ugye pont az volt a hazugság? amit gondolom a kocsiban mesélt joel nem?
2013. júl. 17. 13:08
 5/5 Sanjuro válasza:
Ellie miért érezte (szerintem) rosszul magát a megmentése után: Egyrészt, amit írtak, hogy mivel a barátja, akivel egyszerre fertőződtek meg meghalt, ő nem amit nem érzett fairnek, másrészt, s ebből kifolyólag felelősnek érezte magát az emberiség sorsát illetően, azt mondták neki (ha jól emlékszem), hogy ő az egyedüli, aki immunis a fertőzésre. Ami csavart ad a történet végének, s nem ad egyértelműen pozitív-negatív lezárást, hogy mind Ellinek, mind Joelnek igaza volt, mert Joel Eillie mentése közben talált egy audio feljegyzést, melyből kiderült, hogy sok más immunis ember is volt, csak a kísérletek a vakcina előállítására kudarcot vallottak, de az orvos bizakodó volt Ellie esetében. Tehát a nézőnek kell saját belátása szerint eldöntenie, hogy Joelnek volt igaza, aki megmentette, vagy Ellienek, aki vállalta az áldozatot és a kockázatot. Én is végigjátszáson láttam, nekem is nagyon tetszett.
2014. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!