Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van a GTA 4-emnek?

Mi baja van a GTA 4-emnek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem nCore-ról egy 11,91 GB-os Black box csomagot, és feltettem. A telepítés az 2 és fél óra alatt zajlott le, és semmi hibaüzenet nem volt, gond nélkül felment. Mikor elindítottam akkor se volt semmi gond, de a menüben a grafikán nem tudok semmit változtatni..mindig mikor valamit változtatni akarok visszaugrik a csík a helyére egyből. Illetve mikor játszok vele, és megyek pl. a városba, akkor csomószor nem tölti be a pályát előre, és nagy feketeség van az út helyett és csak akkor tölti be mikor oda érek. Az épületeket is nehezen tölti be, van amikor be se tölti stb..lehet hogy ez a verzió hibája? hogy 11,91 GB-os és ezért vannak benne ezek a hibák ??

nem hinném én, hogy a gépemnek van hibája, mert sokkal rosszabb gépeken is láttam már futni gond nélkül..

gépem :

4 GB ram

2 magos Intel Pentium B980-as processzor 2,4 ghz-es

Intel HD Graphics 4000

előre is köszönöm a válaszokat !!



2013. jún. 28. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a géped hibája, igaz ez se egy atomerőmű...

A hiba a játékkal van. A GTA 4 eszméletlen vacakul lett optimalizálva, négymagos procin, és erős VGA kártyán szeret csak jól futni, szóval ez a játék a gépeden felejtős :/

2013. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha letöltök egy 13 GB-os verziót akkor egy kicsit jobban nem fog menni?? mert engem a grafika nem érdekel, csak az hogy mindent rendesen betöltsön..:) meg amúgy is minden low-on van, a beállitásoknál ! vagy akkor biztos hogy nem a verzió hibája ??
2013. jún. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!