Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja a sim-emnek?...

Mi lehet a baja a sim-emnek? (sims 2)

Figyelt kérdés
A másik kérdés amit kérdeznék:Az ismerősömnek megvan a sims 2 és pár kieg.(trendi tini,h&m,mesés díszletek,éjszakák,bulis cuccok,egyetem)Elindítja a játékot(trendi tinivel indul,és eredeti!)megy 10-15percig és vagy újraindul magától a gép(ő semmit se csinál)vagy kiirja "Az alkalmazás hibát észlel ezért most leáll"-t és azt szeretném kérdezni mi lehet a hibája és mit lehet ellene csinálni(javítócsomag?)És lécci ne "számítógépes"nyelven irjátok mert én se és az ismerősöm se vagyunk számítógépes zsenik hogy kiokoskodjuk.
2010. júl. 18. 17:26
 1/6 anonim válasza:
sztem az a baj, hogy nem eredeti vagy gyenge hozzá a géped :)
2010. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a másik kérdést ne tom,de mi az egyik??
2010. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha újraindul a gép, az arra utalhat, hogy túlmelegedik.
2010. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A "Trendi tinivel indul" azt jelenti, hogy azt telepítetted fel utoljára?

Egyébként csak lehet valami baj, mert nálam ilyen gond nincs, bár tény, hogy csak két kiegészítőt raktam fel.

Egyedi tartalmaid vannak? Lehet az egyik okozza a problémát.

Ha itt nem kapnál választ a kérdésedre, próbáld meg itt: nem azonnal válaszolnak, de alul visszakereshetsz a kérdésedre. Nagyon segítőkészek, nem kell regisztráció hozzá, szóval próbáld meg:

[link]

2010. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eredeti mindeggyik cd,és igen a Trendi Tinit telepítettem fel utoljára ugyhogy azzal indul.Köszi mindenkinek.Megpróbálom azon az oldin amit mutattál.Az 1.kérdés különben az volt hogy ha felteleítem modnjuk az évszakokat és akkor miért azzal akar elindulni és miért nem a trendi tinivel?

Vagyis ha felrakom az évszakokat akkor már csak azzal akar elindulni nem a trendi tinivel.Hogyhogy?

2010. júl. 19. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az utolsó feltelepített kiegészítő parancsikonjával indul mindig a játék.
2010. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!