Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver miért bugol?

Minecraft szerver miért bugol?

Figyelt kérdés

Csináltam egy hamachis szervert.A minecraft.net-ről letöltöttem a szerver.exe-t és a minecraft.jar-t és azzal és a hamachival csináltam szerót működik 3-an vagyunk de 2-en is bugol sőt 1-ül is de nekem nem bugol soha csak a haverjaimnak enyém a szerver és nekem nincs bug csak a 2 haveromnak.

Ez ellen mit lehet tenni?Lagg nincsen csak 1x1x szokott laggolni kicsiket de ritkábban az nem is zavaró.



2013. jún. 28. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mit csinál? Mert h buggol az mi??
2013. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg el is felejtettem mondani :DD Mikor bugol akkor minden késik pl én ugrálok a társam aki bugol nem lássa hanem azt lássa amit azelőtt csináltam kicsivel később meg akkor lássa meg,hogy ugrálok miközben én már mást csinálok:DD Ja és nem tud lefeküdni nem tud chest-et nyitani ajtót sem tudja kinyitani.Egy idő után meg helyrejön úgymond kibuggol és akkor minden normális de nagyon idegesítő már ez mindegyiknek.
2013. jún. 29. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lagg nincsen.."

Csak ezzel az a baj, hogy amit elmondtál az LAGG....

Tehát vagy kepés a gép amin a szerver fut vagy lassú a net.

2013. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom a gépem: Sapphire Radeon Hd 7750 1gb gddr5 128bit videókártya


Intel core i3,3.10ghz processzor

4gb 1333mhz ram


asrock h61mvs alaplap most nagyából ennyi. Netsebesség meg a speedtestnet.eu-n 23.8mb le,és 3.77mb fel

Ennél erősebb kell?Amúgy meg kipróbáltuk kisebb mapon a Gömb mapon ott meg nincsen semmi bug

2013. júl. 1. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Videókártya az most nem lényeg de a géped jónak tűnik minecrafthoz, én is kb ilyennel játszottam és lazán ment.

De az is lehet hogy valami a mappon laggoltat pl redstone.

2013. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!