Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerón, hogy lehet...

Minecraft szerón, hogy lehet csalni?

Figyelt kérdés
Csináltam saját minecraft szerót hamachival.A minecraft jar-at és a minecraft server.exe-t a minecraft.net-ről töltöttem le és azzal csináltam.Megy de az a gond ha pl napos időt akarok állítani /time set 6000 vagyis nappalt akkor írja,hogy nincs jogosultságom ehhez pedig én vagyok a szerókészítő.Ezt,hogy kell megoldani?Megy a zöld kéz minden jó válaszra!:)

2013. jún. 27. 21:46
 1/7 HUNarcher válasza:
egy kis segítség: command bolck abba beírva ès egy karral vagy gombal aktiválva ugyanazt kapod és a frissítésnek hála ha kiépítesz egy nappal éjszaka detektort és rákötöd a command blockra akkor mindig nappal lesz
2013. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de nem csak nappal kell csak példának mondtam úgy kellene,hogy tudjam mindegyik csalást használni de köszi:)
2013. jún. 28. 06:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy várj a command blockal bármilyen csalást be lehet írni? Akkor az úgy már nem is lenne rossz habár jobban szeretném ha bárhonnan bármikor tudok írni parancsot de ha ez működik akkor nagyon jó!
2013. jún. 28. 06:36
 4/7 A kérdező kommentje:
ja úgylátom nem olyan kellene amivel pl tudok magamnak/másnak cuccot adni meg ilyen dolgok aszem ezzel nem lehet
2013. jún. 28. 06:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha beírok egy parancsot ezt írja ki: "you do not have permission to use this command" hogy tudom engedélyezni,hogy tudjak írni??
2013. jún. 28. 07:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szervren: /op [játékos]
2013. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi már megkaptam:)
2013. jún. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!