Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 3-nál miért...

Pelczhoffer Márk kérdése:

A Battlefield 3-nál miért ingadozik kritikusan az FPS-em?

Figyelt kérdés

Gépem:

CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 4x2.8Ghz

GPU: nVidia Geforce GTX 650 128bit 2048MB.

RAM: CSX 2GB

A játéknak tökéletesen kellene futnia, mert más új játékok mint pl.: FarCry 3,Crysis 3 Ultrán futnak!

A Battlefield 3 az egyetlen amelyik nem akar akármilyen beállításon normálisan futni, mert ha bentvagyok tegyük fel az Operation Métro pályán akkor 80%-osan elmegy,néha beszaggat,utána jó.De a nagy nyílt pályák katasztrófák, ha elnézek jobbra, beszaggat, ha balra ugyanaz, de utána minden jó.Ha új terepre érek megint elkezdi. Régen volt olyan bajom hogy túlmelegedett a Winchester-em a játékoknál (Pl.: 15 percig rendesen 70-80 fps-el futott a játék, majd 2 percre leesett 5-10-re). Ezt hála megoldottam, tettem rá hűtést azóta semelyik játék nem szaggat, a Battlefield 3 se tartósan, csak ha új terepre érek. Ebben azt értem, hogy ment 60 fps-el új terepre megyek leesik 2-3-ra 1-2 másodpercig, utána megint 60fps. De ez hosszú távon elég irritáló, főleg multiplayer-ben.



2013. jún. 28. 07:33
 1/4 Fantaloool ***** válasza:
szerintem lassú a videókártya, a memória hiába 2 giga.. ránézésre jó de 128 bites és lassú, nembírja időben betölteni / törölni a textúrákat ezért megakad.. nemhinném hogy javítható
2013. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig a GeForce experience a videókártyának alapból ultrára állítja be :S de én a Ramra gyanakszom szerintem kevés 2GB a gépbe (Már nem a videókártya ramjára gondolok).
2013. júl. 1. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
a ram a kevés még pakolj bele minimum 2 gigát maximum 6 gigát és jó lesz szerintem
2013. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, fogok bele venni 2 héten belül még 4 GB-ot, szerintem is ez a baj.
2013. júl. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!