Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hamachi server...

Minecraft hamachi server kapcsolódási probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gond az, hogy megcsinálom a servert, de csak akkor tudnak rá csatlakozni, ha kikapcsolom a tűzfalam, de ez nyilván nem túl jó megoldás, van rá pár tippem, de nem ez a legnagyobb baj... egyszerre csak egy ember tud csatlakozni, ha a másik kapcsolódik ledobja azt aki már bent van és kiírja, hogy te már bent vagy a serveren, a másik player pedig ugyan azzal a karakterrel játszik. Biztos valami banális marhaság, de nem tudok rájönni :D Valakinek van valami ötlete?



2013. jún. 23. 10:11
 1/1 A kérdező kommentje:

Na sikerült megoldani... A tűzfalnál engedélyezni kellett a java szarokat... nem tudom miért van belőle nálam sok de mindegy... TCP és UDP portot is nyitottam (lehet a nélkül is ment volna nem tudom)...


A minecraft indításánál pedig valami nevet kell beírni, és akkor nem dobálja ki a másikat, nem tudom miért nem IP alapján történik ez...


Remélem valakinek hasznos volt

2013. jún. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!