Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PSP-ről, vajon jó vétel? PSP...

PSP-ről, vajon jó vétel? PSP Gép E1000 PSP-t szeretnék venni, amin szép grafikával játszhatóak a játékok, nem úgy mint a régebbi PSP-ken. Ez a gép vajon egy jó vétel lenne erre a célra?

Figyelt kérdés

Adatai

PSP-E1000


-LCD kijelző: 4.3 inch/10.9cm (16:9), -16,770,000 szín megjelenítés

-Mono hangszóró

-Belső meghajtó

-Csatlakozási felületek:

*DC IN 5V csatlakozó

*Hi-Speed USB (USB 2.0 kompatibilis)

*DC OUT csatlakozó

*Fülhallgató csatlakozó

*Memory Stick PRO DuoTM

-Energiaforrás: AC adapter: DC 5,0 V lítium-ion akkumulátor

-Maximális áramfelvétel: kb. 6 W (töltés)

-Méret: 172.4 x 73.4 x 21.6 mm (szélesség x magasság x vastagság)

-Súlya: 223g

-Kompatibilis kodekek: Universal Media Disc Video: H.264/MPEG-4 AVC Main Profile Level 3. Music: H.264/MPEG-4 AVC Main Profile Level 3, Linear PCM, ATRAC3plusTM Memory StickTM For details, refer to the User's Guide.


2013. jún. 21. 01:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Psp Gép E1000,Psp-t szeretnék venni...

Elnézést kicsit egybecsúszott a két sor..

2013. jún. 21. 01:03
 2/4 Lilith1994 ***** válasza:
Szerintem meg éri, nekünk is ilyenünk van :)
2013. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár ma már elég elavult, de azért van rá sok jó játék. Én már ma nem vennék, de régen szerettem.


"PSP-t szeretnék venni, amin szép grafikával játszhatóak a játékok, nem úgy mint a régebbi PSP-ken."


Ez meg mit akar jelenteni?

2013. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az összes psp-n ugyan úgy néznek ki a játékok. szerintem ne vegyél már psp-t, inkább vegyél egy ps3-at vagy ha mindenképp kézi konzolt akarsz akkor ps vita. lehet hogy drágább, de jobban megéri mint egy psp.
2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!