Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismernétek jó ürhajós játékokat?

Ismernétek jó ürhajós játékokat?

Figyelt kérdés
Múltkor rámjött az űrhajó láz :D Régen játszottam valami régi ürhajós játékkal és feltörtek az emlékek... MOst hogy már fejlődőtt a technika gondoltam kipróbálok pár új fajtát, mert eddig nem nagyon játszottam, kivétel a Nexus The Jupiter Incident-el de az nem inkább az a "megyek és zúzók" típus hanem a "lassan megfontoltan" című játk :D Ha mondanátok pár játékot megkösszönném:9

2013. jún. 19. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a Tryan 2000 neked ezer éves nemrég még nem is tetszett... most meg eszed azt a játékot. Nemrég azt írtad,hogy 4-5 éves korodban meguntad az ilyen felülnézetes játékokat... A Dead Space meg a Space Rangers űrhajós és az a lényeg. Különben meg te egy nagy bunkó ny@morult paraszt vagy, már bocsánat. És akkor megkérdezed,hogy mit köszönjél te tisztelettudtalan. Dead Space új fajta nem. Segítsen neked tudok ki/mi? A VILLÁM AZ! 15/f
2013. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igaza volt az egyik kérdezőnek. Azt kérdezte,hogy a kérdezők miért nem értékelik a válaszadók válaszát,vagy miért nem köszönik meg ha egyszer próbálnak segíteni.

Mert mindegyik bunkó nyomi tisztelettudatlan,neveletlen. Itt a kiváló példa aki ír játékot, az vagyok én. Neki nem tetszik, mit lehet tenni semmit mindenkinek más az ízlése de könyörgöm ha egyszer már próbálok segíteni köszönné meg. A szél fújja meg a hajad...

2013. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Te sem vagy csigány :D Amúgy Tyrian 2000 szarkasztikus volt :D Amúgy meg neked, kedves válaszolónak egy ilyen gyakoris rendszerben nem azért kéne sírni hogy irok hogy irjatok, irtok, irom hogy ez nem jó nem ilyet, és akkor mi az hogy ez nemjó meg hogy miez hogy ez nekem nem tetszik.... Hát hallod... de jó tetudod rádhagyom...
2013. jún. 23. 18:15
 14/14 anonim válasza:
Grvity
2016. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!