Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismernétek jó ürhajós játékokat?

Ismernétek jó ürhajós játékokat?

Figyelt kérdés
Múltkor rámjött az űrhajó láz :D Régen játszottam valami régi ürhajós játékkal és feltörtek az emlékek... MOst hogy már fejlődőtt a technika gondoltam kipróbálok pár új fajtát, mert eddig nem nagyon játszottam, kivétel a Nexus The Jupiter Incident-el de az nem inkább az a "megyek és zúzók" típus hanem a "lassan megfontoltan" című játk :D Ha mondanátok pár játékot megkösszönném:9

2013. jún. 19. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tyrian 2000
2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Space Rangers.
2013. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Dead Space.
2013. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én nem ilyen játékra gondoltam, az első egy ezeréves felülnézetes, a második egy felülnézetes ezeréves stratégia, kb mint a ig2, a harmadik meg egy horrorisztikus future játék. akció dús ürhajó irányitós játékra gondoltam , de tök 8
2013. jún. 21. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
A Tyrian 2000 ezeréves...na és. Anno még tudtak élménydús jó játékot készíteni, nem mint most, hogy szarrá van scriptelve, mindent tegyünk a grafikára, cserébe kap 2-3 óra játékmenetet...szar.
2013. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ejha,hát ez jó kis kérdés,konkrétumot most nem kerestem,de ilyen űrhajós móka,ami igényesebb azt én Star Trek játékban láttam,nem tudom hogy az mennyire jó neked,de ismerősöm dicsérte,azaz tudatta velem hogy jó,bár nem tudom melyik része volt,viszont azt tudom hogy nem a legújabb.
2013. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tyrian 2000 már a múlt... Nem ez a jővő, meg már 4-5éves koromban meguntam az ilyen felülnézetes ürhajós játékokat :D


Na de eddig még mindig nem találtam játékot, már googleztam is, de ottsem:c

2013. jún. 22. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a Star Trekeset az ismerősömtől,a címe:

Star Trek Legacy,nézz róla videókat,hátha elnyeri tetszésed.

2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De akkor előbb mindig google-n keresd meg és ha ott sem találod akkor gyere ide kérdezni. És elég bunkóság valaki segíteni akar neked és erre te: "ezek mind ezer éves felülnézetes játékok, a Dead Space meg egy teljesen horrorisztikus játék" De űrhajós nem? Nem írtad le azért annyira bőven,hogy lelehessen írni egy játékot is. Különben is,örülj neki,hogy válaszolok meg a többiek is válaszolnak örülj neki! Nem valami bő a leírásod. " Ha mondanátok pár játékot megkösszönném:9"


mondtam egy párat 2. Az beszámítható egy pár játéknak mert nem egy hanem több és többes szám... -.- Hol köszönted te meg,hogy legalább próbált valaki segíteni? És a Space Rangers lehet,hogy régi de attól még nagyon jó, ÉS "űrhajós" meg a Dead Space is lehet,hogy félelmetes eléggé de űrhajós! Kész! És már leírtam amiket ismerek és a kérdés is egy ~~~: "Ismernétek jó ürhajós játékokat?" Én nem ismerném hanem ismerem is a Helyesírási Kéziszótár-t!

2013. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utsó válaszolo:

1. mit köszönjek a semmin?

2. googlen is kerestem, de googlen játékotkeresni nem alegjobb, általában egy noname listát kapunk ahol levan irva sok szar...

3. olyan játék kell ami: ürhajó vezetős akció nem ezeréves


Rem segitettem, köszi a sok hasznos játékot főleg a Tyrian 2000ret az télleg nagyon ütött és nagyon tetszett!

2013. jún. 23. 03:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!