Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy PS3 körülbelül milyen PC...

Egy PS3 körülbelül milyen PC konfigurációnak felel meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 20:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
mielőtt hülyeségeket mondanátok elmondom úgy h ti is a retardált fejetekkel megértsétek: a ps3 xbox360 semmivel nemjobb mint egy 80ezres pc. Az optimalizáció amiről ti beszéltek a konzolos gameknél annyit jelen h amig ti a konzolotokon a gta 5-öt full low-on lassú textúra frissitéssel játszotok addig én a gamer pc-men max grafon 16x élsimitással nyúzom. Azért mennek az 5 éves konzolotokon a mostani játékok mert full low-on játszotok. Vagy szerintetek az 1999-es ps2-őn hogy menne a fifa 13 vagy a ps3-mon meg az xbox-on a bf3 multy mért van lekorlátozva 32 re a játékosok száma míg pc-n 64 a keret?? Szarok a konzolok max egy ps4et vennék ha kijön....
2013. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 PawahDani válasza:

Az előttem lévő ember elég butus, meg kell, hogy mondjam.

Amik vannak játékok közel nem full low-on vannak, és ha azon is lenne akkor mi lenne? Főleg monitortól/TV-tól függ, de erre is csak a grafikab*zik figyelnek fel. És a GTA V így is gyönyörű, szóval nem tudom miről beszélsz. Te is csak az a fajta vagy aki bele b*zul a gépjébe, és él mint Marci hevesen. Ez a kib*szott egoizmus mindenhol ott van ha konzolokról/PC-ről van szó. És attól még mindig oda verne egy 80.000Ft-os PC-t, azon el se indulna a GTA V, nem hogy full grafikán. És sokkal több olyan PC van ami rosszabb a PS3-nál! Attól még, hogy valamelyik gyerek segge alá nyomják a kemény gépet/vagy egy felnőtt ember megkeresi magának és abból veszi a gépet az egy dolog, de az lenne 30% ami jobb a PS3-nál!

2014. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egyáltalán nem full low.

Kb így nézne ki :


Low < PS3 < Medium < High < PS4 < Ultra


Valóban tény ,hogy egy PS3 nem éri el a PC mediumot se de azért lownál szerintem jobb!

PS4 meg gyengébb picit mint egy PC ultra ,PC-n ha feltolsz mindent fullra tényleg szebb,de egy high felbontásnál meg a PS4 a szebb.

2015. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!