Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 körülbelül 120 000 ft...

Ps4 körülbelül 120 000 ft lesz! Sokalljátok vagy megvagytok elégedve az árával?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
új termék, idővel le fog menni az ára, szerintem rendben van, de én nem biztos hogy veszek
2013. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eddigi PS-ek mindig hasonló árban jöttek ki, ha jól emlékszem, kifejezetten olcsónak számít szerintem. Nem is véletlen, hogy erősen veszteséges volt a PS3 is anno, mikor beindult. A 4-ben most a hardverek szerintem legalább a kétszeresét érik, úgyhogy valszeg megint a játékokból hozzák vissza a konzol által termelt veszteséget. Egyébként bármi lehet még, kiváncsi leszek énis az árakra.
2013. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem magyar embernek van árazva, ez azért látható, de nem vagyok meglepődve. 400 dollár vagy euró nem annyira szörnyű ár, úgy meg főleg nem, hogy a játékgépnek eladott kémeszköz Xbox One 500 dollár lesz... Szinte biztos vagyok benne, hogy ezt a generációt a Sony toronymagasan fogja megnyerni.
2013. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsó, simán meg is venném első nap, ha nem félnék a szériahibáktól.
2013. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 ez már a One bemutatója után elég nyilvánvaló volt


egyébként 120ezer várható volt persze én egy-két évet várni fogok, főleg mert én is a szériahibáktól félek plusz mikor kiadnak egy slim változatot az sokkal szebb és jobban elfér

2013. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!