Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jungler karakterrel...

Melyik jungler karakterrel lehet a leginkább hozni egy meccset?

Figyelt kérdés
Régóta lolozok és ha már mondhatom elég pro is vagyok benne,de a meccseket többnyire elveszítem.Leginkább solo laneken vagy adc ként játszom és ezeket laneket meg is nyerem szinte mindig, de ha a társaim feedelnek akkor koppanok a teamfightban. Ezért nézek a jungel felé mert ha jó gankeket adnék akkor a csapatom is jobban tudná nyerni a laneket.Ezért keresek egy olyan junglert akivel támogatni tudnám a csapatomat gankekkel és a teamfightban is erős.

2013. jún. 17. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Noc offtank? O_O Mióta? Tudtommal assassin. Nem játszottam vele túl sokat, de tudtommal nem az a strapabíró fajta.
2013. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Noc offtankra érdemes építeni.
2013. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
OMG assasin az a játék stílus, offtank meg a felépítés. a kettő nem zárja ki egymást...
2013. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy az assassinok nagy része nem túl masszív, vannak kivételek persze, de nem olyan sok. Nocot valóban offtankra éri meg összerakni, de sose lesz egy Jarvan szintű, erre próbáltam utalni.
2013. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Manapság az összes új kiadott champ assasin. már mind tud ugrani stealteni stb... Nem csoda olyan népszerűtlen lett azóta Udyr, meg a hasonló championok...
2013. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!