Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jungler karakterrel...

Melyik jungler karakterrel lehet a leginkább hozni egy meccset?

Figyelt kérdés
Régóta lolozok és ha már mondhatom elég pro is vagyok benne,de a meccseket többnyire elveszítem.Leginkább solo laneken vagy adc ként játszom és ezeket laneket meg is nyerem szinte mindig, de ha a társaim feedelnek akkor koppanok a teamfightban. Ezért nézek a jungel felé mert ha jó gankeket adnék akkor a csapatom is jobban tudná nyerni a laneket.Ezért keresek egy olyan junglert akivel támogatni tudnám a csapatomat gankekkel és a teamfightban is erős.

2013. jún. 17. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mugiwara no Luffy epic jungle .


A régi lolban , Rengart szerettem , de a régi lollal már nem játszok . Remélem újra lesz lassan angolosíttás és baromi sokan jönnek át, kezdésnek több mint 300 kari

2013. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 UnleashedMusic válasza:

olyanokat keress, amiknek nagy a cc-je, pl Maokai, Skarner. De hatásosak lehetnek olyanok is, akik messziröl tudnak gankelni pl NOCTURNE :D , vagy kiprobálhatod a Karthust is. Lehet h mindenki azt mondja h uu csak 1 mides, de ha belegondolsz, ott a lassítása, a jungleban a q-val simán tud farmolni és ultival egyszerre 3 lanera gankel :D

De föként a cc seket ajánlom, meg persze Nocot.

2013. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nautilus?
2013. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nocturne nal szoktam játszani és jó is . De még pluszba jarvan-on gondolkozok,mert elég könnyű vele gankelni és végülis offtank szal a teamfightban se lehet rossz.Meg Fiddlesticks is kinézőbe van szerintem ő se rossz teamfighter az ultija miatt.

Szerintetek?

2013. jún. 17. 18:38
 5/15 Nami the Tidecaller ***** válasza:
J4,Nautilus,Sejuani
2013. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Amumu
2013. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a két kedvencem Sejuani és Fiddlesticks.


Sejuani ha azt nézzük három módon is tudja akadályozni az ellenfelet a mozgásban: a q felökleli, az e lassítja az ulti pedig befagyasztja (a közelben lévő championokat is, szóval teamfightnél jó dolog) az enemyt.


Fiddle hatos szintig nem olyan hatékony de onnantól... Nincs is mád dolgot mit lesből ráultizni az ellenfélre, rájuk nyomod a silence-t, majd a fear-t utána szívod az életét. Érdemes venni rá egy Zhonya's Hourglass-t, mivel teamfightokban ha beultizol a tömeg közepére és aktiválod az itemet, akkor ha nem is éled túl, akkor egy értelmes csapat könnyen szétveri a maradék enemy-t.

2013. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dubikah ***** válasza:
Jelenleg a legjobb jungelek: Nautilus, Amumu, Jarvan IV, Hecarim. Nautilus most a TOP1 jungle 4 cc abilityjével
2013. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsóval 100%-ban egyetértek, neki higgy. Noc se rossz,de érdemesebb offtankot választani.
2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Noc offtank :P amúgy igen, nau most a cc king, plusz elég kemény shieldje is van, és 2 cc-je aoe.
2013. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!