Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3. Miért csinálja ezt a...

Sims3. Miért csinálja ezt a simem?

Figyelt kérdés
Van egy simem aki kamasz kora óta nem normálisan megy, hanem oson, mint amikor takarodó után kimennek vagy szobafogságba vannak és elszöknek. Már direkt felnövesztettem és most fiatal felnőtt de még minsig ezt csinálja. Mi van vele?
2013. jún. 16. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még ilyen szerencsére nem volt, de találtam a neten pár megoldást, próbáld ki ezeket:

1, Ha van backup egy régebbi mentett állásról, akkor töltsd be azt.

2, Kattints a gyerekre, amikor a szülővel vagy, és válaszd ki ezt az opciót: Let off the Hook? (természetesen csak akkor működik, ha találsz egy backup-ot, és visszatöltöd amikor a simed még gyerek volt)

3, A város szerkesztése résznél, szedd ki a háztartásból a simed, majd költöztesd is vissza.


Ennyit találtam, remélem valamelyik működik :D

2013. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim, az első válaszoló harmadik tippje megoldotta őket.
2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha bűnöző, kleptomániás, vagy valami ilyesmi jellemvonása van, akkor azért.
2013. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!