Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 vagy a...

Counter Strike 1.6 vagy a Source a jobb?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá az leírhatná, hogy melyiket érdemesebb játszani és melyik a jobb. Gondolom, hogy jobb a Source abból kifolyólag, hogy az a Half-Life 2 motorjára épült, de nem vagyok benne biztos. Kíváncsi vagyok a hozzáértők véleményére. Jobb a grafikája a Source-nak? Jobb a fizika is benne?

2013. jún. 15. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szebb a grafika ja, de tudtommal a többség még mindig inkább 1.6-tal játszik
2013. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja ezt én is gondoltam. És a fizikával mi a helyzet? Az jobb? Vagy ugyan olyan gagyi mint az 1.6-ban?
2013. jún. 15. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem túl régen játszottam vele, bocsi
2013. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én mind a 2-t nyomom hát az 1.6-ot jobban szeretem mert élethűbb az egész(meglőnek szaggatsz és lasúlsz, míg a sourseban ugyan úgy mész...) semmi nem éri meg a sourse-ben csak a grafika... inkább 1.6-oz...

lehet mások nem így gondolják, de én igen

2013. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*source
2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK, hát nem vagyok elragadtatva egyiktől sem. De szerencsére ráakadtam két olyan játékra, ami veri mindkét Counter Strike-ot! Az egyik az Oparation 7 amásik pedig a Combat Arms. mindkét játék INGYENES és sokkal jobbak a Counter-eknél. Most ezt a kettőt nyomom és próbálom eldönteni, hogy melyik a jobb. Esetleg ha valakit érdekel valamelyik az kérdezzen bátran! Ugyanis csak ajánlani tudom mindkét játékot!!! :)
2013. jún. 18. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Source a jobb, de a legjobb a GO :D
2016. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!