Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan tudom a Guild Wars 2 ben lecserélni az email címem?

Figyelt kérdés
Kérdésem az hogy lehetséges e mert a freemailem szarakszik,és be se enged ha van rá mód hogy egyik emailről a másikra vigyem az accuntomat az jó lenne ha van rá mód aki tud vmit kérem segítsen köszi :)
2013. jún. 14. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
eleinte lehetseges volt, de most ugy latom hogy ez az opcio megszunt, bar ha irsz a supportnak lehet hogy kicserelik
2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh az szívás mert nem jó a freemailem és most át szerettem volna tetetni :/.De azért tehettek volna ilyen opciót ennek elkerülése érdekében :/. azért köszi
2013. jún. 14. 12:57
 3/8 A kérdező kommentje:
és mivan pl ha valakinek megszünik az email cime? vagy nem tudom akkor kidob ember 10en x ezret mert nem tudja átraki az emailt másra ?:/
2013. jún. 14. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
mondom hogy irj a supportnak, ok majd segitenek, az a dolguk
2013. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok irni mivel még nem sokat játszottam vele és nem tudom a felhasználo nevem után generált véletlenszerü kodot teháta felhasználó név megy de ök automata csináltak hozzá egy számot amit meg kell adni mileött levelet küldenék nekik azt irják ha forumra irok megjelenik de nem tudok oda se irni mert belogolni se enged :/.
2013. jún. 14. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:

a te accountod a te felelosseged, ha elfelejted a bejelentkezesi adataid az csak a te hibad

esetleg ha ismersz valakit aki jatszik kerd meg hogy irjon a te nevedben

legalabb a cd kulcsod megvan?

2013. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az megvan csak nem tudom h mi az a kód mert azt csak játékon belül lehet látni nem gondoltam h meg kell jegyezni ez nem cd kulcs :/
2013. jún. 14. 16:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet nekik írni probáltam mindig kapok vissza egy levelet emailbe :/ hogy nem küldte el:S valaki tud segíteni ??????
2013. jún. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!