Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Guild...

Mi a véleményetek a Guild Wars 2-ről?

Figyelt kérdés

Van két haverom, akinek meg van ez a játék. Az egyik azt mondja, hogy nagyon jó MMORPG, a másik pedig azt, hogy nagyon rossz.

A jó amit hallottam haveromtól:

-grafika

-játék élmény

-harcrendszer

-PVP

-fejlődés


A rossz, amit hallottam a másik haveromtól:

-nincs elég szív fejlődéshez (38-40 lvl körüli haverom)

-nagyon rossz pvp

-amikor visszamész kisebb szintű helyre, akkor te is leszinteződsz

-kevés pénz

-drága teleport

-a "megyék" közti átjáró teleporttal van megoldva

-az ellenségek túl erősek

-egy idő után túl monoton a kevés spell



2013. jún. 11. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

en megbantam hogy megvettem, kb 4 honap utan meguntam

nos a jokrol, mind igaz, nalam leszamitva a pvp-t

a rosszak: nincs eleg sziv? nem csak azokbol lehet szintezni, mellesleg atmehetsz mas fajok terkepeireis ha szivezni akrsz

nincs sok ertelme az spvp-nek, csak skinneket kapsz, mivel pvpban lenyegtelen a gear(mondjuk ez inkabb +)

a wvwvw is inkabb zerg vs zerg

leszintezodsz kiseb palyakon - ez miert lenne rossz? azert volt kitalalva hogy segiteni tudj a kisebb szintu barataidnad vagy ujrajatsz eventeket

penz - csak annak van keves aki nem tud vele banni

draga teleport - igazabol fillerekbe kerul, de mivel amugy se volt penze talan draganak tunt

megyek kozt teleportolsz - ebbe mi a rosz?

5-8 szintel nagyobb mobokat oltem egyedul meghalas nelkul, az eventes mobok meg kiegyenlitve vannak, minel tobben utik annal erosebb

keves spell - hat na, keveset hasznalsz egyszerre, viszont minden fegyvertipusnak sajat spelljei vannak szoval azert van boven

2013. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos én inkább úgy mondanám


Pro :


Baromi jól kitalált világ

Hatalmas játék tér

Fejlődés nagyon jó kaland

Haverokkal dungeonozni mérhetetlenül jó

Harcrendszere szinte tökéletes


Contra :


Nincs endgame (de legalább próbálkoznak az újításokkal)

Az SPvP-ben a Gear elég felemás lett , csak skinek ... viszont legalább tényleg csak a skill számít.

Elég drágák a cuccok és kevés az igazán jó farm hely (bár az is tény hogy CoF1ből 1óra alatt 3 runt menve 3-4g-t össze lehet szedni ami már nem rossz .

2013. júl. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!