Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri WoW szerveren van...

Tauri WoW szerveren van valami értelmes guild Horda oldalon?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon fontosnak tartottam, hogy mindenki ember módjára bánjon játékostársaival, viszont folyton azt hallani, hogy így horda, úgy horda, etc. Régebben játszottam már (alli oldalon), ott tudom, hogy vannak normális közösségek, viszont a horda klánjairól semmit sem tudok. Melyek azok a guidlek, ahol jó fej, megértő, kedves (vagy aránylag kedves:) emberkék játszanak, és megértik, ha valaki a magánéletét fontosabbnak tartja, mint a kockulást? A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Ps: Nem megyek eredetire:DD



2013. jún. 1. 21:34
 1/6 Csiß ***** válasza:
0%
Ps: Ne is gyere :D
2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom, itt normális választ nem kapok :D Szóval tárgytalan. Marad a Tauri/Alli.
2013. jún. 2. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
a taurin értelmes ember sincs, nemhogy guild
2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, van. És már sikerült is 2 hasonló gondolkodású embert toborozni.
2013. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allyba is voltam egy pár guildba nahát ott is vannak olyan kettyós emberek hogy az agyadat eldobnád.
2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

DREAM Paragon

Method

2013. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!