Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade & Soul mikor jön europáb...

Blade & Soul mikor jön europába? és milyen lehetőségem van, hogy elkezdjek vele játszani? Valakinek valami tanács vagy egyéb hozzászólás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 15:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Leírtam, legyen egy erős géped, minimum 70 megás neted, megkeresed az official korreai oldalt, google fordító segítségével korreai nyelveget "PRÓBÁLSZ" fordítgatni, majd regisztráció után van egy kép ahol egy zöld nyíl egy dobozba mutat és azzal letöltöd, de az egész játék teljesen koreai, tehát ne csodálkozz, hogyha nem fogod érteni, nekem is mindig itt van a fordító mellettem
2014. jan. 9. 22:33
 12/15 anonim válasza:

de nem kell semmi program külön hozzá meg keccsölni vele?

csak simán leszedem regelek és kész?

Illetve ezen a qq oldalon kell regelni vagy ahonnan leszedtem a koreai klienst?

2014. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sikerült:) Megy rendesen. Nem kell hozzá izom gép.

Ám hogy szoktál ugyan arra a szerverre felmenni? mert én kezdtem karakterd de nem tudok ugyanarra menni mert nem tudom melyik volt:D

2014. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bence12344 ***** válasza:

1:Az én gépem 4 éves 4 éve vettünk 100.000ft ért és elviszi a játékot játszhatóan nem annyira értem mien izomgép kell.2: 70megás net te normális vagy? Nekem 5megás van mégis tökéletesen megy azért ennyire nem kellene túlozni.

Nem akarlak megsérteni de elötte járj utána a dolgoknak ne itt ien hülyeségeket írj...

Ezt főleg azért is írtam, hogy ha valakinek esetleg nincs 70megás netje az se féljen se izomgépe mert egy 5megás net már elég ehez a játékhoz és nem kell túlságosan erős gép se.

A koreait próbáltam.

2014. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
és döntse el az ember, hogy kinek akar hinni, egy helyesen írónak vagy nem... nehéz kérdés...:) megnézem, hogy 5 megás nettel mit csinálnál arénában :)
2014. dec. 31. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!