Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade & Soul mikor jön europáb...

Blade & Soul mikor jön europába? és milyen lehetőségem van, hogy elkezdjek vele játszani? Valakinek valami tanács vagy egyéb hozzászólás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy 2014-ben (hónapot, napot nem tudok) fog megjelenni EU-ban, bár erősen kételkedek benne, hogy a megadott időben kész lesz..

A 2. mondatod alatt mit értesz? Bármikor elkezdheted, ha jó a neted, a géped, és elég türelmes vagy kivárni, mire feltelepítődik a játék.

2013. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Itachi04 válasza:
Nyílt béták nincsenek valahol? És ha kijön az EU-ban havidíjas lesz vagy free2play?
2013. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én már elkezdtem eredetin, nagyon jó, megérte 130 megás netet kötni :D
2013. okt. 23. 21:38
 4/15 Itachi04 válasza:
Mázlista... Meg gazdag... Meg eredetin játszol akkor regisztrálni is kellet és tudtommal kóreai az eredeti. O_O Kb 15 megás nettel megérné megpróbálni kísérletezni regisztrálni meg leszedni? Vagy inkább várjak az EU-ra mert úgyse jönne le max mire kiadják euban?
2014. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elvileg tavasszal jön eura, tehát ezt a kis időt már kilehet bírni és nagyon is érdemes rá várni:)
2014. jan. 6. 00:21
 6/15 anonim válasza:
Szia, le tudnád írni nekem hogy honnan tudom leszedni a játékot és mit kell csinálni vele hogy tudjak játszani?
2014. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Először is, minimum legyen egy erős géped minimum 70 megás neted és a korreai oldalról szedd le
2014. jan. 8. 19:47
 8/15 anonim válasza:

Elméletileg leszedtem és fel is telepítettem!

van ez a qq oldal ott regisztráltam. Youtuben találtam egy videót amin a gyerek egy ilyen "zöld" programot "boostert" használt ésazzal logolt be a játékba de itt már elakadtam mert kínaiul van a program. :/

2014. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

[link]

innen töltöttem le.

2014. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

valamilyen elérhetőséget tudnál adni ahol tudnál segíteni? vagy leírod ide hogy mit hol csináljak hogy elinduljon?

Megköszönném ha leírnád nagy vonalakban hogy sorba mit kell csinálni! Köszi!

2014. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!