Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends hogy működik...

League of Legends hogy működik a ranked?

Figyelt kérdés

Még nem rég értem 30. szintre rankeden tolom Bronze Division II.be vagyok 30 meccsem van.Nem értem hogy működik ez, mert láttam olyat akinek 500 meccse van és ő is bronze IV ben van de van aki 130 meccsel Diamond I be van azt hogy? ez mitől függ?

Az elo az mit jelent pl high elo?

És Diamond V. nél van nagyobb?

És PL vagyok Silverben akkor vissza tudok esni bronzba ha szar vagyok? vagy csak előre tudok menni vissza már nemdob?

Köszi



2013. jún. 8. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

a ranked lényege, hogy elo-t azaz élő pontot szerezz. Ha egy ranked meccset megnyersz, akkor elo pontot kapsz, ha veszítesz, akkor elo pontot vesztesz. Ha 500 meccsből 250-300 vesztett, akkor elég könnyen marad az ember bronzban.


High elo, az 2000 feletti élő pont, az kb gold 1-2 diamond vagy challenger.


Minden ranked csoport (bronz, ezüst arany gyémánt kihívó) 5 részre van osztva. 5 a legalja, 1 a legmagasabb. Division (ezüst pl) nem lehet kiesni, viszont a szintek közt le lehet csúszni.


Ha nem játszol akkor is pontot vesztesz, 1 heti ranked nélküli játéknál ez szintenként változik.


Ha elérsz egy bizonyos elo pontot, akkor bekerülsz egy promotion részbe, ami azt jelenti, hogy az elkövetkezendő 2-3 napban 3 meccsből legalább 2-t meg kell nyerned. Ha nem nyersz annyit, maradsz az adott szinten.


130ason diamondban van az úgy lehet, hogy az első 10 ranked meccsét, amikor még nem vagy besorolva, mind megnyerte, ezzel gold 3 körülre dobta be, majd 100 meccset nyert rankedon (nagyjából).

2013. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magát az elo-t Élő Árpád magyar születésű angol fizikusról nevezték el.


RÉszletek a linken ha érdekel:

[link]


Tömören: Az elo-val mérik az ügyességed, hozzáértésed. Így nagyobb az esély, hogy nem kapsz nagyon erős ellenfelet aki 1 v 5ben penta killt hoz össze röhögve, annyira megy neki, vagy nem kapsz annyira gyenge társakat, akik csak feedelni tudnak stb...


Lényegében jó dolog, csak sajna duo ranked-del sokan húzzák ismerőseiket, így aztán pl bemennek goldba pedig bronzba valók.


A rankeden csak draft-pick van, normal draft-picknél kipróbálhatod, illetve csak olyan championt használhatsz rankeden, amit már megvettél IP-ből vagy RP-ből. ezért kell minimum 16 championodnak lennie, mivel 6-ot bannolnak (nem használható/választható) meg ha utolsó vagy a választáson és mind a 9en olyat választanak ami neked megvan, akkor is tudjál legalább egy champ-et választani.


Én személy szerint nem kedvelem, elvagyok a normallal, de hát ezt már embere válogatja.


ELső válaszoló voltam.

2013. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A platina divisiont kihagytad.
2013. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!