Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends telepítője...

League of Legends telepítője nem működik. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a hivatalos oldalról a telepítőt, ráklikkelek kiadja h engedélyezem-e h a win módosításokat hajtson, rámegyek h igen, teker egy kicsit és ennyi. Nem történik utána semmi
2012. nov. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám. Pont tegnap, most oldottam meg pár perce.

Sehogy nem tudtam mi lehet a probléma. Már korábban egy másik játék miatt csináltam egy új felhasználói fiókot, merthogy állítólag azt a játékot csak olyan fiókról lehet használni, aminek a fiók nevében nincs ékezetes betű. Hogy miért?! Fogalmam sincs, semmi logikát nem látok benne... nade mindegy, akkor ez valóban működött.

Úgyhogy gondoltam miért ne, átjelentkeztem ebbe a másik fiókba és innen elindult a dolog.


Nem tudom, hogy innen miért működött, de a lényeg, hogy egy ékezetes betűt nem tartalmazó névvel rendelkező új felhasználói fiók megoldotta a problémát.

2012. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, már velem is volt ilyen egy játéknál, mindjárt ki is próbálom.
2012. nov. 23. 16:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Újra letöltöttem a másik fiókba, de semmi. Még mindig nem működik:(
2012. nov. 23. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig nincs ékezet..
2012. nov. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!