Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha félek a...

Fejes Erik kérdése:

Mit csináljak ha félek a barlangokban?

Figyelt kérdés
Minecraftozok de halálra rémülök ha a sötétben meglátok egy szörnyet, vagy ha hallom őket(kivéve a creepert, ő jó fej!), úgyhogy nem tudom mit lehetne ilyenkor tenni a befáklyázáson kívül, segítség valaki?

2013. jún. 8. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért kell szem előtt tartani azt,hogy ez egy játék nem a valóság.

Gondolj arra,hogy a 8ker-ben sétálni sokkal veszélyesebb este,mert ott nem a játékbeli éned sérül hanem te.

2013. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hanem hogy egy bezárt helyen vagyok szörnyekkel.
2013. jún. 8. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj bele a beállításokba és kapcsold át "Peaceful" vagy magyarul "Békésre" a játékmódot,akkor nem lesznek benne szörnyek,én is így játszottam amikor játszottam. :)
2013. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerem, úgy játszok, a bajom hogy barlanghangok vannak, meghogy sötét van.
2013. jún. 10. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
12:59 vagyok,azt írtad hogy ha a sötétben meg látsz egy szörnyet,átrakod "Békésre" a játék módot akkor nem lesznek szörnyek,engemet mondjuk attól ki ráz mindig a hideg ha a vízben találkozok medúzával vagy miaz a fekete,sohasem megyek vízbe max tavakba.
2013. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben értettem, mindig békésen van nálam, és azok tintahalak, nem támadnak meg mellesleg.
2013. jún. 11. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Na velem ugyanez,hiába hogy nem támadnak meg de akkoris... Pedig már játszottam össz-vissz fél vagy 1 évet de még mindig nem bírom a tinta halakat egyszerűen kiráz tőle a hideg,nem is tudom miért...
2013. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!