Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Pro Street...

Need For Speed Pro Street verseny utáni enter probléma. Van megoldás rá?

Figyelt kérdés
Miután letolom a versenyt, leszámolja a pontokat és megkapom a casht, entert kell nyomni, hogy tovább mehessek vagy esc-et, hogy újra indítsam a versenyt. Na ott nem veszi az entert. Hallani a hangot amit ad mikor megnyomom, de nem ugrik tovább. eleinte csak néha, most már nem tudok tovább menni. Win 8 32 bit.

2013. jún. 4. 17:19
 1/7 anonim válasza:
azóta megoldottad? mert nekem is full ugyanez van. és nekem is windows 8 van.
2014. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 elite192 válasza:
Nálam is dettó ugyanez van úgyhogy h megoldódott légyszi írja le valaki hogy hogyan,miképp tovább. Win 8.1 64 bit
2014. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne...
2014. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomesz18 válasza:
Nekem is ez a problémám, és hihetetlen hogy nem találok rá megoldást!
2014. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomesz18 válasza:
Sziasztok...meg van a megoldás a problémánkra...csak annyi hogy lejjebb kell venni a felbontást...azt nem tudom hogy kinek mennyit hát nekem a max felbontásnál volt és levettem 60 GHz-ről 40 GHz-re
2015. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabo Zolka válasza:

Ez hülyeség. Bármilyen felbontásra állítottam ugyanúgy csinálta. Végre 1 heti keresgélés után találtam egy használható véleményt, sokan írták rá, hogy nekik működött, próbáljátok ki ezt:


"I think I found the cause and the fix. The EA Servers are no longer online. How to fix? I disabled PnkbstrA in my windows services AND renamed the PB folder in the Need For Speed ProStreet folder to PB_OLD. You could rename it to anything, and what happens is the game can't find the PB folder and therefore doesn't initiate Punkbuster. Since Punkbuster isn't running, then the game doesn't allow you to post times on the online leaderboard because you could have cheated."


NEVEZZÉTEK ÁT A JÁTÉK KÖNYVTÁRÁBAN A PB mappát bármire, mondjuk "PB_OLD" (A szöveg alapján) .. és kész.!


A PunkBuster akar online statisztikát nézni, eredményt megosztani a hálón a verseny után, és ez BUG-ol be. Ha átnevezed a mappát, akkor nem indul el a punkbuster a játékkal, és nincs mi BUG-oljon. :D

2015. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 templarhunter95 válasza:

töröljed ki a PB mappát!!!!!

indítsd újra a GÉPET!!!!!!

NEVEZD ÁT AZ EXE FÁJLT: nfs.exe ---->>>> NFSS.exe

nekem működik

2019. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!