Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 probléma,...

Counter Strike 1.6 probléma, megoldás?

Figyelt kérdés

Destroyt kaptam egy szerveren, mert egy admint WP-vel belőttem.

Na ugye megadta (steamem van) és kiléptem, utánna vissza belépett utánna, 1mp múlva kilépett.

Kész ennyi, steamet, counter strike 1.6-ot újra raktam, mindent, DE nem jó. Ugyan azt csinálja amit eddig leírtam. Segítsetek légyszíves!


2013. ápr. 29. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Vegyél új cs 1.6-ot mert az admin által törölve lett a steamod. A haveromnak ugyen ez volt és csak az segített hogy vett egy újat.
2013. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez lehetetlen lesz, most az adminnal beszélek, majd kérek tőle egy helyet oszt lerendezzük. Majd ő vesz nekem. Egyébként valaki, más megoldás?!
2013. ápr. 29. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
mekkora nyomorék admin az ilyen... Destroy-t ad mert belövöd. Te jó isten..
2013. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Újraraktam gépet, megy :D
2013. máj. 13. 17:30
 5/5 D3tOx válasza:
Nekem az a baja hogy le van töltve minden,de meg nyitom az asztali ikont 1 mp-t tölt és abba hagyja onnantól semmit nem reagál! Többszöri kattintással sem.. Segítenétek esetleg?
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!