Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok játékokat amiknek...

Mondanátok játékokat amiknek a minimum gépigény a hasonlít a Deus Ex: Human Revolutionhöz vagy az új Tomb Raiderhez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél és PS3-at és vedd meg hozzá az Uncharted-ot! Kategóriájában a legjobb!
2013. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyi pénzből már veszek egy jobb gépet és jobb játékokkal tudnám tolni.
2013. jún. 6. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyiből?
2013. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amennyibe egy ps3 meg a game fáj.
2013. jún. 7. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert mit gondolsz mennyibe kerül?
2013. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
60 környéke. A gépem 11 éves P4-es és így elmegy rajta a Tomb Raider de amúgy örülök hogy a kérdésre válaszolgatsz és nem reklámozol valami szart meg nem felesleges kérdésekkel cseszegetsz. Tényleg. Nagyra értékelem. A legtöbb ember képtelen erre az egyszerű dologra.
2013. jún. 7. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
35-40k körül tudsz venni használtan egy PS3-mat. 2000 Ft-ért meg tudod venni használtad az Uncharted-ot, ami jobb, mint a Tomb Raider! Ezt a szaksajtó mondta nem én! Ja és megjelenil rá időben a GTA!
2013. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy örülj neki, hogy van aki egyáltalán válaszol! Én csak segíteni akartam...
2013. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hogy kell deriválni ezt a képletet?

A köröm még halál után is nő.

Örülök hogy a kérdésre válaszoltál.

Örülj hogy egyáltalán valaki válaszolt.


Miért is kéne örülnöm? A kérdés nem az volt hogy mennyiért szerezhetek konzolt. Nem azért írtam minimális GÉPigényt mert konzolt fogok venni.

De persze én vagyok a bunkó rosszfiú. Mert valaki nem bír értelmezni egy egyszerű mondatot.

2013. jún. 7. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem én a kérdést, de mivel nem tudtam rá válaszolni és láttam, hogy senki nem írt, gondoltam adok egy ötletet!
2013. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!