Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmenne ezen a gépen laggmente...

Elmenne ezen a gépen laggmentesen a World of Warcraft minimum grafon?

Figyelt kérdés

Intel Celeron 2.00 Ghz 1 magos

1 GB RAM

Ati Radeon 7000 64 mb rammal(ez a vga nem képes arra amire kéne, igaz hogy 64 mb-os de felér egy 32 mb-ossal :D )

Elmenne minimum grafon laggmentesen?


2011. dec. 5. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy kis lagg lehet!:D
2011. dec. 5. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Minimumon elmenne.


Itt a gépigénye:


Processzor órajel : 800 Mhz

RAM : 512 MB

Videokártya : 32 MB

Helyigény : 6000 MB

2011. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mekkora lagg lenne?
2011. dec. 6. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Semekkora.
2011. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? A Wrath of the Lich Kinget akarom felrakni. Minimumon tényleg nem lenne lagg? Nagyon fontos lenne, mert ugy hallottam jó game.
2011. dec. 6. 20:41
 6/9 anonim válasza:
elég jól halottad, a legjobb game ebben a kategóriában...(várom a lepontozást meg a cs*cska metinesek reklamációját) ha nem integrált a videokárytád akkor jól fog menni :D ha intes akkor lehet laggolni fog :S nekem 128-as vidikarim van, de régi volt a video driver és laggolt, frissítettem és jó lett :D ezzel azt akarom mondani hogy attól is függ de azt netről bármikor letudod tölteni. Ha kell help bármiben a játékról vagy a telepítésről írj üzenetet segítek szívesen. :) ha taurira jössz még húzlak is :P
2011. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Max majd abban segíthetnél(törtös leszek ha lejön), hogy kell jáccani annyit tok hogy be kell regizni a tauri oldalon meg a realmlist-et átírni. Ha ez meg van akkor már csak be kell jelentkeznem a wowba azzal az adatokkal amivel regisztráltam a taurira? És ott eleve a szerverek között ott lesz a tauri?
2011. dec. 7. 06:47
 8/9 anonim válasza:
Pontosan. Ha a patch-ek megvannak, és a realmlist-et átírod akkor beenged. Választasz egy szerót és már játszhatsz is. A Warriors Of Darkness-en 8x-oros szorzó van ami annyit jelent hogy gyorsabban fejlődsz, vendoroktól lehet cuccokat venni stb... Az inkább ilyen fun szeró. Az összes többin 2x-eres szorzó van... ezek az eredeti wowra hasonlítanak. A Tauri Battle-n meg 70-es szinten kezdesz de nemlehet fejlődni, az csak pvp szeró.
2011. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2011. dec. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!