Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2-ben Shepherd miért lesz áruló?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszd végig és megtudod..
2013. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végigjátszottam de nem egészen értettem..
2013. jún. 2. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kell hozzá Angol nyelv tudás. A végén mindent elmond...


"Azért mert 5 évvel ezelőtt a világ szeme láttára vesztett el 30000 katonát és a világ b*szott segíteni és végignézett mindent." Ennyit mond. Kár hogy áruló lett amúgy mert jó kis Dandártábornok volt. Amég arra nem kényszerítette Soap-ot hogy beledobja a kést a fejében így írta meg az Activision. Tehát bosszúból!!!!!

2013. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ezzel nem válaszoltad meg az árulást.


Shepherd a háborút azzal akarta kirobbantani h Allent-mint egyfajta kémet Makarov belső körébe bejuttatva részt vállal a repülőtéri vérengzésben, hogy elnyerje Makarov bizalmát stb stb. Allent otthagyják mint bizonyíték h az amcsik támogatták az akciót (amerikai fegyverek) ez jó Makarovnak is meg Shepherdnek is, mind a ketten háborút akartak.


de én se tudom Shepherd aztán miért árulja el a 141-eseket.

2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!