Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of Duty MW2 ben Shepher...

A Call of Duty MW2 ben Shepherd miért árulta el Roachékat?

Figyelt kérdés
Miért árulta el őket és miért kellettek neki Makarov számítógépéről az adatok?
2011. júl. 22. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mw3 ban kiderul :) oktoberben ha jol tudom
2011. júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trollololo ***** válasza:

sztem sepherd 1 kcsög, ennyi az egész :) de meghal az mw2 végén, nem hiszem h MW3-ban "fő"szereplő lenne



SPOILER!!!



am.. MW3-ban Ghost visszatér



SPOILER!!!

2011. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat ezt en is kerdeztem de majdnem bannoltak erte nem tom mer de en is szeretnem tudni
2011. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
shephard haborut akart, hogy valami hos lehessen
2011. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy nem nagyon kaptam megfelelő válaszokat, jobban utána néztem és leírom azoknak akit érdekel esetleg.


Shepherdnek közel 30.000 embere meghalt a közel keleti fronton (ezzel valószínűleg a Modern Warfare 1 ben lévő nukleáris bombára céloz, amit anno Al Asad robbantott fel.)

Shepherd minden áron bosszút akart állni a közel keleten és egyben Oroszországon,de ezt nem tehette, csak úgy nem rohanhatta volna le őket, ezért szervezte be Pfc.Allent, hogy vegyen részt a reptéri mészárlásban, mert tudta, hogy Makarov úgyis rájön és ott hagyja meghalni,hogy ezzel kitörjön egy háború. Így, hogy az Oroszok megtámadták Amerikát így már Shepherdnek lehetősége adódott, hogy végre bosszút álljon rajtuk és egyben hős legyen. Így már csak két elintézni valója maradt, likvidálni Makarovot és a 141-eseket, mert csak ők voltak akik tudtak Pfc.Allen ről, hogy Shepherd küldte őt oda.


Én ezt olvastam, elvileg ez állt a háttérben.

2011. júl. 22. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
koszi szepen!
2011. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MW3!!
2011. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A CIA is tudta hogy Shepherd küldi őt oda. Nem? Magától nem megy oda egy ranger katona a CIA-hoz h helló szeva mennék kémkedni
2013. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!